Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Zabawki dla psów: piłki, pullery, zabawki edukacyjne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

15 produktów

 1. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł
 3. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 24,99 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł 99,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 59,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł 180,00 zł
 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Zabawa to jeden z najistotniejszych elementów rozwoju i kształcenia psa. Zabawki dla psów pozwalają na odniesie się do jego instynktu i umiejętności, poprzez interakcję z człowiekiem w formie zabawy. Zabawki dla psa powinny zaspokajać jego naturalne potrzeby, dlatego dobrze się wyposażyć w kilka rodzajów zabawek. Korzystanie z zabawki edukacyjnej dla psa pozwoli na rozwinięcie jego umiejętności i inteligencji. Bardzo ważne jest, by od samego początku uczyć zabawy psa. Zabawka dla szczeniaka to nieodzowny element rozwoju małego, pełnego energii pieska. Zabawa ze szczeniakiem to kluczowy element w tworzeniu głębokiej więzi psa z człowiekiem. Zapewnienie dobrej zabawki do gryzienia małemu czworonogowi znacząco ułatwi wymianę zębów.

Najpopularniejszym rodzajem zabawek są piłki dla psów. Występują w różnych formach i rozmiarach, w tym klasycznej piłki oraz piłki ze sznurkiem. Piłki wykonane są z nietoksycznych materiałów, a ich konstrukcja nie rani dziąseł psa. Latające dyski, znane również jako frisbee, to znakomite zabawki dla psów aktywnych, które czerpią dużo radości z biegania i skakania. Przy użyciu latającego dysku, można z psem również trenować sztuczki i triki. Zarówno piłki, jak i dyski to znakomite zabawki dla dużych i małych psów.

Puller i kongo to dwie popularne zabawki obok piłek i dysków. Puller to okręg wykonany z tworzywa przeznaczony do zabawy w aportowanie oraz ćwiczeń siłowych polegających na przeciąganiu. Kongo to doskonałe rozwiązanie na zajęcie psa, aby nie nudził się w domu w ulewne dni. Wykonana z tworzywa lub gumy zabawka wyposażona jest w otwór, który wypełnia się smakołykami mokrymi lub suchymi. Po napełnieniu dla psa staje się ekscytującym wyzwaniem wydobycie zawartości zabawki.