Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Torby Coleman

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Firma Coleman specjalizuje się produkcji sprzętu turystycznego, dzięki temu bez problemu znajdziemy w jej asortymencie zarówno torby, jak i nerki Coleman. Firma pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i zaczynała od produkcji lamp zasilanych gazem. Wraz z wybuchem II wojny światowej, z produkcji lamp przestawili się na produkcję kuchenek gazowych, które pozwoliły żołnierzom spożywać ciepłe posiłki. Poprzez takie doświadczenie firma wyrobiła w sobie umiejętność tworzenia sprzętu niezawodnego, który sprawdzi się w każdych warunkach. Dziś zajmują się produkcją bardzo szerokiego asortymentu turystycznego.

Znajdziemy w nim zarówno chłodzące torby Coleman, dzięki którym nasze napoje zawsze będą schłodzone, jak i służące przenoszeniu telefonu czy kluczy nerki. Coleman jest firmą obecną na rynku od ponad 100 lat, dzięki czemu wyrobiła sobie renomę wśród producentów oprzyrządowania turystycznego. Jednym z najpopularniejszych akcesoriów, które są zabierane na wyprawę pod namiot lub dłuższą podróż kamperem, są chłodzące torby. Coleman świetnie zareagował na potrzebę posiadania chłodnych napojów nawet bez dostępu do prądu, dzięki czemu posiada bardzo zróżnicowaną ofertę toreb chłodzących o różnej pojemności.

Torby Coleman, dostępne są zarówno w klasycznej formie, jak i bardziej przypominające plecaki. Umożliwia to użytkownikom bardzo wygodną formę transportu torby, szczególnie jeśli jest załadowana i przy tym nieco cięższa. Poszukując takiego gadżetu na podróż, warto dokładnie obejrzeć dostępne torby. Coleman produkuje również mniejszy asortyment jak na przykład termosy, lampki czy nerki. Wśród nerek Coleman znajdą się zarówno klasyczne torby biodrowe na telefon czy klucze, jak i przystosowane do przenoszenia butelki z wodą. Takie rozwiązanie docenią zarówno biegacze, rowerzyści, jak i ci, którzy chcą mieć butelkę z wodą zawsze przy sobie. Szeroki asortyment tej firmy pozwoli spełnić oczekiwania każdego podróżnika. Niezależnie czy poszukujemy namiotu lub śpiwora na samotną podróż z plecakiem, czy też potrzebujemy wyposażyć się dodatkowy asortyment do biegania jakim są nerki Coleman. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Militaria.pl, bogatą w produkty firmy Coleman. Dzięki takiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaoferować każdemu podróżnikowi czy turyście, niezbędny dla niego sprzęt wyprawowy.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49