Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże Muela z głownią stałą

Schowaj Czytaj więcej

Noże Muela to unikalne noże myśliwskie produkowane przez hiszpańskie przedsiębiorstwo Muela Knives. Firma została założona w mieście Ciudad Real przez Eladio Muela w 1952 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo produkujące noże bez wykorzystania maszyn przemysłowych. Każdy nóż wychodzący z fabryki był na swój sposób oryginalny i niepowtarzalny. Marka z siedzibą w Ciudad Real jest znana w szczególności ze stałych i składanych noży kieszonkowych przeznaczonych między innymi do bushcraftu i outdooru. Pośród noży marki Muela można znaleźć wiele modeli nawiązujących swoją stylistyką do ostrzy klasycznych, jak i również modele przeznaczone dla nurków i takie o specjalnym zastosowaniu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
    Noże Muela wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem detali oraz wysoką jakością użytych materiałów. Na szczególną uwagę zasługują oryginalne rękojeści. Do ich produkcji używa się między innymi drewna orzechowego, drewna oliwnego i innych doborowych gatunków. Idealna konstrukcja tych noży obejmuje wykorzystanie stopów stali nierdzewnej z wanadem, chromem i molibdenem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich proporcji noże są trwałe i niezwykle odporne na uszkodzenia.
    W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy noże z głownią stałą. Każdy nóż jest na swój sposób wyjątkowy i starannie wykonany. Obecne zakłady noży Muela w Argamasilla de Calatrava mają powierzchnię ponad 5000 m2 i są wyposażone w najnowocześniejsze systemy produkcji i obróbki, w których produkuje się ponad 350 000 sztuk rocznie, z czego 70% to Eksportują do ponad 50 krajów na pięciu kontynentach. Warto jednak dodać, że firma mimo uprzemysłowienia produkcji wciąż posiada produkcję ręcznie wykonywanych noży, które ze względu na swój niepowtarzalny charakter cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów i pasjonatów
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49