Sprężynowe wiatrówki karabinki - łamane
No creation
No creation
- Przeładowanie śrutu Półautomatyczne Usuń ten element
- Dostępność w sklepie Katowice Usuń ten element
Wiatrówki sprężynowe łamane to najpopularniejszy rodzaj broni pneumatycznej. W konstrukcjach tego typu śrut jest wystrzeliwany poprzez sprężone powietrze, generowany ruchem tłoka. W naszej ofercie znajdziesz wiatrówki karabinki z magazynkiem od renomowanych firm, takich jak Umarex, Gamo, Crosman, Hatsan oraz Walther. Karabinki sprężynowe łamane są tanie w eksploatacji, ponieważ nie wymagają do pracy dodatkowych akcesoriów lub osobnego zasilania na przykład gazu. Najważniejszą zaletą karabinków sprężynowych jest łatwość obsługi.
Wiatrówki karabinki sprężynowe, w szczególności wiatrówki 4,5 mm to jedne z najbardziej popularnych modeli wiatrówek dostępnych w ofercie Militaria.pl. Charakteryzują się prostą konstrukcją układu pneumatycznego oraz przystępną ceną. Układ pneumatyczny składa się z tłoka, cylindra oraz sprężyny. Napęd generowany jest poprzez rozprężenie sprężyny, która popycha tłok w cylindrze. Wiatrówki łamane przyjęły swoją nazwę od mechanizmu przeznaczonego do naciągnięcie tłoka. Poprzez "złamanie" lufy względem osi karabinka i wykonanie ruchu w stronę łoża zostaje napięta sprężyna mechanizmu pneumatycznego.
Karabinki łamane z naszej oferty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. Najczęściej łoża w wiatrówkach łamanych wykonane są z lakierowanego drewna lub wytrzymałego tworzywa sztucznego. Większość wiatrówek karabinków łamanych wyposażona jest w szynę montażową 11 mm, która umożliwia montaż optyki. W sprzedaży znajdują się również zestawy, składające się z wiatrówki z lunetą. Niektóre wiatrówki w konstrukcji militarnej wyposażone są również w szyny w standardzie 22 mm na dodatkowe akcesoria.
- Jak działa wiatrówka karabin?
- Jak działa wiatrówka?
- Słowniczek strzelecki - poznaj terminologię wiatrówkową
- Jaką wiatrówkę długą wybrać? - rodzaje wiatrówek karabinów
- Wiatrówki a prawo: legalność, modele powyżej 17J i aspekty bezpieczeństwa
- Jakie są rodzaje wiatrówek i czym się różnią? - sprężynowe, CO2, PCA, PCP