Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Klimatyzatory przenośne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

3 produkty

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  3799,00 zł 4299,00 zł
  Oszczędzasz 500,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  7999,00 zł 10048,00 zł
  Oszczędzasz 2049,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  4699,00 zł 5749,00 zł
  Oszczędzasz 1050,00 zł

3 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Klimatyzatory przenośne dostępne w naszej ofercie to urządzenia, które oferują zarówno możliwość chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń, dzięki czemu świetnie sprawdzą o każdej porze roku.  Najważniejszą cechą klimatyzatorów przenośnych jest mobilność, dzięki której można z łatwością przenosić je z jednego miejsca do drugiego. Urządzenia te świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na wszelkiego rodzaju wyjazdach, gdzie będą regulować temperaturę w kamperze, domku letniskowym czy w namiocie. W upalne dni, gdy słońce mocno nagrzewa np. wnętrze namiotu, klimatyzator przenośny zapewni przyjemny chłód, który pozwali Ci na komfortowy wypoczynek. Z drugiej strony, w czasie chłodniejszych dni, klimatyzator można przełączyć na tryb grzania, co zapewnia ciepło i komfort.  

Klimatyzatory przenośne dostępne w Militaria.pl są gotowe do użycia niemal od razu po wyjęciu z opakowania. Nie wymagają skomplikowanej instalacji i wystarczy podłączyć je do źródła zasilania. Niektóre z nich wyposażone są w zintegrowany moduł Wi-Fi i Bluetooth, co umożliwia sterowanie nimi za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfonie. Dzięki temu można zdalnie kontrolować ustawienia temperatury, tryby pracy i inne funkcje oferowane przez urządzenia. Niektóre modele wyposażono także w funkcję wiatraka. W tym trybie nie można regulować temperatury, ale urządzenie wciąż zapewnia przepływ powietrza, co może być przydatne, gdy nie potrzebujemy chłodzenia ani ogrzewania, ale chcemy jedynie poczuć delikatny podmuch powietrza.  

W naszej ofercie posiadamy także klimatyzatory, które do działania wykorzystują przyjazne dla środowiska chłodziwo, które jest czyste, ekologiczne i nie wytwarza ozonu. Wybór klimatyzatora z ekologicznym chłodziwem może przyczynić się do zmniejszenia naszego śladu węglowego i dbania o środowisko naturalne. Proponujemy również zapasowe akumulatory, które umożliwiają bezprzewodową pracę klimatyzatora, a pojemność 1159Wh zapewnia aktywność urządzenia przez okres od 2 do 8 godzin, w zależności od warunków użytkowania.  

W naszej ofercie znajdziesz przenośne klimatyzatory renomowanych marek, w tym modele marki EcoFlow. Klimatyzatory zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę użytkowania i mobilność, dzięki swojej przenośnej konstrukcji.