Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Maski antysmogowe Respilon

Schowaj Czytaj więcej

Smog to główny problem dużych aglomeracji związany z jakością i czystością powietrza. Osoby aktywne fizycznie, które uprawiają sport, są szczególnie narażone na smog w okresie zimowym. Maski antysmogowe Respilon to doskonały sposób na zabezpieczenie układu oddechowego przed wdychaniem szkodliwych pyłów, dymu, spalin, kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza. Firma Respilon oferuje szereg masek antysmogowych oraz chusty z wbudowanym filtrem antysmogowym.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

    Maski respilon mają za zadanie chronić użytkownika przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. W zależności od modelu, maski mogą chronić przed pyłkami, bakteriami, uciążliwymi zapachami i innymi negatywnymi związkami powietrza. Maski Respilon chronią również przed szkodliwymi pyłkami PM2,5. Wykonane są z trwałych tkanin, a wewnętrzna membrana z nanowłókien filtrujących skonstruowana jest z włókien o średnicy 50-150 nm, co przekłada się na mocną konstrukcję, która zatrzyma nawet najmniejsze cząsteczki smogu.

    Maski i chusty występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiedni rozmiar do kształtu i wielkości twarzy użytkownika. Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo istotne, gdyż maska źle przylegająca do ciała nie będzie w pełni pełniła swojej funkcji, przez co mogą pojawić się nieszczelności, podczas filtrowania zanieczyszczonego powietrza. Wszystkie maski firmy Respilon posiadają certyfikaty potwierdzające spełniane przez nie normy w tym certyfikat CE oraz Medical Class II.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49