Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Filtry do masek antysmogowych

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Rodzaj ochrony
Rodzaj filtra
Zawory wydechowe

6 produktów

6 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Filtr do maski antysmogowej jest kluczowym elementem, który, zatrzymuje szkodliwe cząsteczki unoszące się w powietrzu mogące dostać się do płuc. Wymienianie filtrów jest niezbędne do utrzymania skuteczności działania maski. Z czasem filtry mogą wypełnić się zanieczyszczeniami i przestają być skuteczne. Ich regularna wymiana daje nam pewność, że używana przez nas maska jest w pełni sprawna.

W ofercie Militaria.pl znajdziesz filtr do maski antysmogowej, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia z powietrza. Proponowane przez nas filtry są w stanie wyłapać cząsteczki o średnicy nawet 0,2 mikrona. To oznacza, że skutecznie redukują obecność najdrobniejszych cząsteczek, w tym tak ważnych dla zdrowia pyłków PM 2,5 i PM 10. Jest to szczególnie ważna zaleta w środowiskach miejskich, gdzie tego typu zanieczyszczenia występują w dużych stężeniach. Filtr do maski dedykowany jest m.in. sportowcom, którzy używają specjalnych masek antysmogowych do biegania.

W naszej ofercie znajdziesz wymienny filtr do maski antysmogowej, renomowanej marki Respro, która słynie z produkcji masek z filtrem dla osób aktywnych fizycznie.