Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże myśliwskie Master Cutlery - składane

Schowaj Czytaj więcej

Noże myśliwskie Master Cutlery składane cechuje interesujące wzornictwo, dobry stosunek ceny do jakości oraz swoboda przenoszenia za sprawą składanej konstrukcji. Z tego względu stanowią ciekawą propozycję dla miłośników outdooru i polowań. Noże myśliwskie Master Cutlery oferowane są głównie w ramach serii Elk Ridge. W tej linii możemy znaleźć zarówno noże składane, jak i modele ze stałą głownią.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
    Wszystkie noże wyposażone zostały w ostrza z wysokiej jakości stali nierdzewnej 440C. Noże myśliwskie Master Cutlery w wersji składanej zostały zabezpieczone przed przypadkowym zamknięciem w trakcie pracy. Najczęściej w tym celu wykorzystywana jest prosta, ale skuteczna blokada liner lock.
    Do otwierania noża może służyć kółko zlokalizowane pod kciukiem albo flipper, który jednocześnie stanowi gardę zabezpieczającą dłoń przed zsunięciem na ostrze. W ramach serii Master Cutlery Elk Ridge oferowane są zarówno noże wyposażone w rękojeść o klasycznym wyglądzie, jak i modele pokryte maskowaniem o wzornictwie nawiązującym do myślistwa.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49