WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Pistolety RAM

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Napęd

21 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2190,00 zł 2399,00 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  2390,00 zł 2690,00 zł
 3. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł 1379,00 zł
 4. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  529,00 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

21 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Dział zawiera m. in. pistolety półautomatyczne czy zaawansowane markery nowej generacji w systemie RAM (Real Action Marker). Jest to broń zasilana CO2, strzelająca kulami gumowymi, pieprzowymi, pudrowymi czy wodnymi.

Repliki pistoletów typu Real Action Marker (np. miotacze kul gumowych, pistolety na kule pieprzowe) nadają się do treningów strzeleckich, samoobrony i rekreacji. Modele pistoletów RAM posiadają wierne odwzorowanie zewnętrznych manipulatorów i przyrządów celowniczych, a także zasad przeładowania czy wymiany magazynka.

Pistolet RAM to dobre narzędzie do samoobrony – można go przenosić w łatwy i bezpieczny sposób ze względu na jego niewielkie rozmiary. Wiele satysfakcji z obcowania z pistoletami RAM znajdzie każdy miłośnik broni palnej, w tym także amator nieposiadający pozwolenia na broń.

Prezentowane produkty sprawdzą się podczas treningu strzeleckiego oraz ćwiczeń z bronią „na sucho”. Pistolety RAM zapewniają dużą porcję realizmu, pozwalając w bezpieczny sposób trenować Twoją celność bez konieczności udawania się na licencjonowaną strzelnicę. Oprócz klasycznych konstrukcji z magazynkiem pionowym znajdziesz w tej kategorii także rewolwery RAM. Działają na podobnej zasadzie i również są zasilane kapsułami CO2, mają jednak magazynek bębenkowy. Prezentowane produkty występują w różnych wersjach kolorystycznych, które możesz dobrać wedle swoich upodobań. Pozwolą odróżnić szybko poszczególne jednostki, gdy razem ze znajomymi chcecie postrzelać na działce czy w ogrodzie. Każdy z Was może posiadać wówczas sprzęt w swoim ulubionym kolorze. Gumowe kule potrafią bez problemu przestrzelić karton, przez co stanowią ciekawą alternatywę dla wiatrówek pistoletowych. Są także celne na podobnych odległościach co wspomniane wiatrówki. Duża energia wystrzelonej kulki sprawia, że nadają się także do rekreacyjnego strzelania do puszek. Pistolety w systemie RAM są wykonane z należytą starannością o każdy detal, dzięki czemu sprawiają doskonałe wrażenie na żywo. Świetnie leżą w dłoni i cechuje je wysoki poziom ergonomii. Wysoka jakość materiałów, z jakich są wykonane, odzwierciedla wykonanie palnych odpowiedników. Dzięki wysokiej klasie użytych komponentów masz pewność, że posłużą przez wiele lat.

Bezpieczny trening strzelecki i masa frajdy, jaką zapewniają pistolety RAM, to nie jedyny powód do zakupu. Pozwolą w skuteczny sposób obronić siebie lub obiekt przed napadem, odstraszając napastnika. Do tego celu warto zdecydować się na zakup kul wypełnionych proszkiem z kapsaicyną, które oprócz mocnego uderzenia działają w sposób podobny do gazu pieprzowego, jeżeli odpowiednio ich użyjesz. Warto dodać, że na posiadanie prezentowanych w tej kategorii produktów nie jest wymagane zezwolenie i dysponują one energią nieprzekraczającą siedemnastu dżuli. Mimo wysokiej prędkości początkowej mieszczą się w limicie i są w pełni legalne. Większość z nich możesz wyposażyć dodatkowo w latarkę lub laser, które pozwolą na użycie nocą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także pozostałe akcesoria, takie jak kabury, środki do czyszczenia i konserwacji oraz amunicję i kapsuły z dwutlenkiem węgla. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na Militaria.pl.