ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Dostawa usługą Paczka w Weekend

Buty Garsing

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Wysokiej jakości buty taktyczne i wojskowe Garsing. Cechują je anatomiczny krój, wytrzymałe materiały i możliwość użycia w różnych warunków klimatycznych i terenowych. Buty Garsing produkowane są zarówno z materiałów naturalnych, jak i z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Zastosowanie wstawek z nylonu zmniejsza wagę butów taktycznych Garsing i sprawia, że lepiej oddychają. W każdym modelu znajduje się wysokiej jakości podeszwa zapewniająca przyczepność oraz stabilność. Palce i pięta są dodatkowo chronione materiałem termoplastycznym.

Wykonane zarówno z materiałów naturalnych, jak i z tworzyw sztucznych. W produkcji cholewki zastosowano m.in. skórę naturalną, która zapewnia butom wysoką wytrzymałość, elastyczność i gotowość do działań w najtrudniejszych warunkach. Oprócz skóry producent stosuje także nylon, który zmniejsza wagę butów i sprawia, że lepiej oddychają. Podeszwy stosowane w butach militarnych Garsing cechuje dobrą przyczepność na różnych powierzchniach.

Inną cechą charakterystyczną butów taktycznych Garsing jest system szybkiego sznurowania i dodatkowe oczko, pozwalające na mocniejsze ustabilizowanie stopy. W ofercie Militaria.pl znajdują się buty Garsing, które z powodzeniem można stosować podczas długich wędrówek. Modele o zwiększonej "oddychalności" będą świetne w warunkach klimatu umiarkowanego lub gorącego. Niektóre modele łączą w sobie cechy solidnych butów militarnych z lekkim obuwiem sportowym. Oferujemy także buty taktyczne miejskie o wysokim poziomie komfortu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49