ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Dostawa usługą Paczka w Weekend

Koszulki Tirvall

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

T-shirty Tirvall nawiązują do etosu wojownika i oferują szeroki wybór profesjonalnie zaprojektowanych, wyrazistych grafik. Koszulki te zawierają zarówno motywy współczesne, jak i nawiązania do czasów starożytnych oraz żyjących wtedy wojowników. Koszulki Tirvall są wykonane z bawełny wysokiej jakości i charakteryzują się odpornością na spieranie. Są produkowane w Polsce we współpracy z utalentowanymi ilustratorami. Mają żakardowe wszywki oraz ozdobne taśmy.

Tirvall jest polskim producentem t-shirtów z grafikami, która nawiązują do historii od skandynawskich wojowników przez tematykę ze słowiańskiej mitologii. Koszulki Tirvall wyprodukowane są z najwyższej jakości bawełny i dodatkowo wzmacniane na bocznych szwach. Wyjątkowe nadruki wykonane zostały przy użyciu technologii sitodruku, która jest niezwykle trwała, odporna na pranie i gniecenie.

To co wyróżnia firmę Tirvall spośród producentów koszulek o podobnej tematyce to na pewno oryginalność grafik z dbałością o najmniejsze detale. T-shirty są szyte od podstaw w Polsce. Firma przy tworzeniu swoich wyjątkowych grafik współpracuje z najlepszymi ilustratorami z kraju. Koszulki są dostępne w wielu rozmiarach, różnych wariantach kolorystycznych i grafice o zróżnicowanej tematyce. Miłośnicy opowieści o Odynie i Walhalii na pewno znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49