Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Mocowania do kamer

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

5 produktów

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Mocowania do kamer to przydatne akcesoria przeznaczone do montażu kamer sportowych typu Go Pro. Wykorzystanie montażu pozwala na użycie kamery w niebanalny sposób i uzyskanie w ten sposób interesującego kadru. W ofertach producentów znajduje się wiele rodzajów tego typu narzędzi. Istnieją zarówno montaże dedykowane do konkretnych typów produktów, jak i wersje o bardziej uniwersalnym zastosowaniu.

Za pomocą mocowania do kamer sportowych można nagrać materiał np. z zewnątrz samochodu, z kierownicy roweru, z kasku albo hełmu czy nawet z poziomu buta narciarskiego. Istnieją także mocowania na klatkę piersiową, głowę, rękę czy na rury o różnych średnicach.

Gratką dla miłośników airsoftu mogą być przykładowo montaże umożliwiające zamocowanie kamery sportowej typu Go Pro na replice zaopatrzonej w szynę akcesoryjną RIS / Picatinny 22 mm. Zarejestrowane w ten sposób materiały pozwolą w znaczący sposób uatrakcyjnić film, pokazując akcję z perspektywy, której nie udałoby się uzyskać w żaden inny sposób.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49